PARAFIA GŁUBCZYCE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW – 29.01.2023 – 05.02.2023 r.
NIEDZIELA, 29 STYCZNIA – IV Niedziela zwykła
06:30 – Z podz. za otrz. łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla rodziny Starzec
08:30 – O zdrowie, Boże błog. w rodzinie na nowy rok
09:45 – W int. Norberta i Ireny w 40 r. ślubu o Boże błog. zdrowie, opiekę MB oraz za dzieci i wnuki
11:00 – Suma: W intencji Parafian
(po Mszy chrzest święty: Leon Świerc, Magdalena Leżańska)
15:00 – Za + męża, ojca i dziadka Kazimierza Rybak, jego matkę Marię, ojca Antoniego, siostry Franciszkę i Rozalię, brata Piotra, szwagrów Dominika i Tadeusza i d.cz.
17:00 - Rodzinne kolędowanie
18:45 – Za ++ rodziców Krystynę i Jerzego Szuba, + brata Dariusza i pokrew. z obu stron
PONIEDZIAŁEK, 30 STYCZNIA
06:15 – Za ++ rodziców Władysława i Cecylię Konopnickich, brata Jana i dziadków z obu stron
08:00 – Za ++ Ewę i Zdzisława Olszewskich w kolejną rocznicę ich śmierci
18:00 – W int. Marii w dniu 75. rocz. urodzin z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie
WTOREK, 31 STYCZNIA – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
06:15 – Za + Ryszarda Bydłowskiego (od rodziny Konstantych)
08:00 – Za + Annę Makowską i jej ++ rodziców
18:00 – Za ++ rodziców Wiktorię i Felika Pulchny w 21. rocz. śm. mamy oraz za ++ z rodziny
ŚRODA, 1 LUTEGO
06:15 – Za ++ rodziców Antoniego, Karolinę Łacko, brata Józefa bratową Jadwigę, męża Stanisława ++ z rodziny Łacko – Opyd
08:00 – Za ++ rodziców Władysławę i Józefa Gajewskich, ++ braci Edwarda, Jerzego, bratową Magdalenę
17:00 – Za + Władysławę 31 r. śm.
18:00 – Za + męża, ojca, dziadka Norberta Gadzimskiego 25 r. śm., teścia Herberta ++ z pokr.
CZWARTEK, 2 LUTEGO – święto Ofiarowania Pańskiego
06:15 – Za ++ rodziców Zofię i Józefa oraz za ++ z rodziny Wesołowskich i Moralewicz
08:00 – Za + męża i ojca Jana Konopnickiego w rocz. urodzin oraz za ++ rodziców z obu stron
17:00 – W int. kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
18:00 – W int. sióstr zakonnych pochodzących i pracujących w naszej parafii z ok. Dnia Życia Konsekrowanego
PIĄTEK, 3 LUTEGO – Pierwszy Piątek miesiąca
06:15 – W int. Straży Honorowej NSPJ
08:00 – Za + matkę Katarzynę, ojca Antoniego Szymańskich, za dziadków, rodzeństwo i d.cz.
18:00 – Msza św. w intencjach zbiorowych
19:45 – Msza św. dla młodzieży
SOBOTA, 4 LUTEGO – Pierwsza Sobota miesiąca
06:15 – Za + Idziego Dziaduch w kolejną rocz. śmierci
08:00 – Intencja Rodziny Radia Maryja
13:30 – Chrzest święty: Weronika Tkaczyk
18:00 – 1. Za + ojca Antoniego Baszak w 9 r. śmierci
2. Za + Stanisława 3 r. śm. oraz za ++ rodziców z obu stron Reginę i Franciszka oraz Józefę i Michała
NIEDZIELA, 5 LUTEGO – V Niedziela zwykła
06:30 – Za + żonę Sabinę Głuszko w 20 rocz. śm. oraz za ++ rodziców z obu stron
08:30 – Za ++ z rodziny Kostuś i Poleszczuk
09:45 – Za + Jana Wac w 1. rocz. śmierci
11:00 – Suma: W intencji Parafian
15:00 – Za ++ rodziców Alojzego i Hildegardę Polaczek i brata Joachima
18:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
18:45 – Za ++ Mariana i Marię Sekieta oraz krewnych i bliskich z obu stron