4.02.2024 r. V Niedziela Zwykła

- Przeżywamy dzisiaj V niedzielę zwykłą w ciągu roku

- O g. 11.00 Suma w int. Parafian

- O g. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

- Bardzo serdecznie dziękuję, za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę na potrzeby ogólnodiecezjalne i nasze Seminarium Duchowne w Opolu, jak i za te ofiary, które wpłynęły na konto parafialne w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać.

• W poniedziałek 05 lutego przypada wspomnienie św. Agaty Dziewicy i Męczennicy. Z tej racji w czasie każdej Mszy świętej błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty

• W poniedziałek 05 lutego na g. 16.45 zapraszamy uczniów klas 6 na spotkanie  formacyjne przed Bierzmowaniem. Spotkanie odbędzie się w kościele

• W środę 07 lutego o g. 17.00 Msza święta szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej

• W środę 07 lutego o g. 19.30 Krąg Biblijny w Domu Katechetycznym

• W środę 07 lutego po wieczornej Mszy św. Litania do św. Józefa

• W czwartek 08 lutego o g. 18.00 Msza święta w Nowym Rożnowie

• W piątek 09 lutego o g. 19.30 Msza święta dla młodzieży

• W sobotę 10 lutego o g. 10.00 zapraszamy wszystkich chorych naszej parafii na Mszę świętą z Namaszczeniem Sakramentem Chorych z racji Światowego Dnia Chorego, którzy przypada 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.

• W sobotę 10 lutego o g. 17.00 nauka przedchrzciela dla rodziców i rodziców chrzestnych pragnących ochrzcić swoje dziecko w najbliższym czasie

• W sobotę 10 lutego o g. 17.30  zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. W czasie Adoracji jest możliwość skorzystania ze Spowiedzi świętej.

• W sobotę 10 lutego po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do MBNP

11.02.2024 VI Niedziela Zwykła

- W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili VI Niedziele Zwykłą ciągu roku

- O g. 11.00 Suma w int. Parafian

- W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adorację Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem w ramach tzw. "Nabożeństwa czterdziestogodzinnego". Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej formie modlitwy. Proponujemy następujący porządek:

- 12.00 prowadzi  Odnowa w Duchu Świętym

- 13.00 prowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci

- 14.00 prowadzą Czciciele Miłosierdzia Bożego

- 15.00 Msza święta

- 16.00 prowadzą Mali Rycerze i rodzina Radia Maryja

- 17.00 prowadzi Straż Honorowa Serca Pana Jezusa

- 18.00 zmiana tajemnic różańcowych

- Taca będzie przeznaczona na potrzeby związane z ogrzewaniem naszego kościoła

• Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary kolędowe na rzecz kościoła o.o. Franciszkanów jak i naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.

• Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.