KSIĘŻA NASZEJ PARAFII GŁUBCZYCKIEJ TO:


 

Nowy ks. probosz

 

Ksiądz Proboszcz: 

KS. DANIEL LEŚNIAK

wyświęcony: 29.05.2004;

ustanowiony: 01.07.2022.

 

 

        


 

Ksiądz Wikariusz: 

KS. ŁUKASZ KAUF,

wyświęcony: 14.05.2016;

ustanowiony: 28.08.2019.


Ksiądz Wikariusz: 

KS. KAMIL SOWADA,

wyświęcony: 14.05.2016;

ustanowiony: 28.08.2019. 


Ksiądz Wikariusz: 

KS. WOJCIECH HEJCZYK

wyświęcony: 04.06.2022;

ustanowiony: 24.08.2022. 


   



 

GWARDIAN 

GŁUBCZYCKIEGO KLASZTORU 

OJCÓW FRANCISZKANÓW

(Prowincja św Jadwigi): 

OJCIEC ELIASZ OPALA. 



   Parafialna Rada Duszpasterska 2016 - 202o
przedstawiciele Parafian
1.    

 

Ciołczyk Kazimiera
7.           

 

Liberski Jerzy
13.      

 

Wac Jan
2.    

 

Dobrowolski Damian
8.       

 

Naszkiewicz Jerzy
14.  

 

Wajner Anna
3.    

 

Fuhs Zbigniew
9.       

 

Pilch Bogusław
15.  

 

Wesołowska Albina
4.    

 

Jurkiewicz Józef
10.  

 

Sak Kazimierz
16.  

 

Wiśniewski Marek
5.    

 

Kłak Irena
11.      

 

Świderski Roman
17.      

 

Ziętek Bożena
6.    

 

Liberska Teresa
12.      

 

Tomczak Stanisław
18.