1. W niedzielę dzisiejszą, gdy obchodzimy Uroczystość Objawienia pańskiego, śś Trzech Króliw naszym kościele:
    • Msze św w zwyczajnym porządku niedzielnym,Trzej Królowie
      • oraz nieszpory kolędowe o g. 18.oo.
    • po sumie poświęcimy dzisiaj tradycyjnie wodę, kredę a także złoto, kadzidło i mirrę.
    • także po sumie zmiana tajemnic dla Osady Lwowskiej.
    • serdeczne Bóg zapłać składamy za ofiary na tacę przeznaczone dzisiaj w całej Polsce na potrzeby misyjne Kościoła.
  2. W środę - już po świątecznej przerwie - zapraszamy dzieci na g. 17.oo na ich bieżącą Mszę św śródtygodniową.
    • Nie będzie natomiast - to ze względu na czas kolędowy - piątkowej modlitwy dla młodzieży.
  3. W przyszłą niedzielę - będzie to niedziela Chrztu Pańskiego - w naszym kościele:
    • porządek Mszy św zwyczajny,afisz
    • nie będzie nieszporów o g. 18.oo, ponieważ
      • już na g. 17.oo zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu folkloryzującego zespołu Rodzina Cudzichów.
      • Zapraszamy na to spotkanie i na przeżywanie jeszcze raz tajemnicy Bożego Narodzenia w naszych pięknych kolędach.
    • Ze względu na koncert Mszę św wieczorną wtedy rozpoczniemy o g. 19.oo, a zmianę tajemnic dla Róż Ojców, Matek i Dziewcząt przesuniemy na 2o stycznia.
    • Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na opłacenie zimowego ogrzewania naszego kościoła.
  4. W ramach odwiedzin kolędowych odwiedzimy w tym tygodniu rodziny przy następujących ulicach: (wg planu).
    • Dziękujemy także za ofiary kolędowe już złożone na potrzeby naszej Parafii.
  5. Z naszych ogłoszeń innych:
    • W najbliższą sobotę, 12 stycznia, na g. 10.oo, zapraszamy członków naszych Grup Parafialnych a także naszą Parafialną Radę Duszpasterską - na spotkanie opłatkowe, do sali Atmosfera przy ulicy Żeromskiego.
    • W najbliższym czasie - wierzymy, że ze względu na zimową porę - zdarzają się w naszym kościele wolne intencje mszalne. Zachęcamy do podejmowania i ofiarowywania tych intencji za naszych bliskich - żyjących albo Zmarłych - albo w innych intencjach, które przeżywamy w naszych sercach, a które chcielibyśmy polecić w tak piękny      sposób Bożemu Miłosierdziu.
  6. Mamy już dzisiaj także nowe wydania naszych czasopism.
    • Co dzisiaj w Gościu Niedzielnym?
      • ¢ jak było na spotkaniu młodych z Taize w Madrycie;
      • ¢ tragedia kolejnych kościołów w Europie, które nie są już Europejczykom potrzebne;
      • ¢ o chorobach, lekarstwach i wielu innych sprawach - rozmowa z prof. Marianem Zembalą;
      • ¢ ilu było Trzech Króli - rozważanie na dzisiejszą uroczystość;
      • ¢ jak smakuje sakrament - czyli co tracą osoby żyjące w związkach niesakramentalnych;
      • ¢ Bóg kocha różnorodność - którą spotykamy w Powszechnym Kościele;
      • ¢ kolejne kroki w ograniczaniu handlu w niedzielę - szkoda, że nie wszyscy potrafią się z tego po prosu cieszyć;
      • ¢ nowy rzecznik praw dziecka - jak zamierza widzieć swoją powinność;
      • ¢ źródło naszej siły tkwi w kulturze - to widzimy w naszej historii i nie wolno nam tego zaniedbywać;
      • ¢ Misjonarze Czarnej Afryki - niosą Chrystusa coraz nowym pokoleniom;
      • ¢ a wśród felietonistów dzisiaj Marek Jurek. ¢

********************************
Razem z Mędrcami ze Wschodu
pokłoniliśmy się dzisiaj Bożemu Dziecięciu.
Chcemy także zanosić wieść o Chrystusie
do naszych środowisk, rodzin i wspólnot,
aby było coraz więcej świętości
w sercach naszych i w sercach naszych Braci,
aby było coraz więcej
Bożego pokoju i Bożej miłości.

********************************