1. W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele:
    • porządek Mszy świętych zwyczajny,
      • g. 9.45 - Msza św o błog Boże dla rocznych dzieci,
      • g. 18.oo - nabożeństwo różańcowe za Zmarłych zalecanych w Wypominkach. Zapraszamy do udziału.
    • Za ofiary złożone na tacę - przeznaczone dzisiaj na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii - składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W dzisiejszą niedzielę po Mszach świętych można podejmować wydawnictwa i płyty naszego Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej  z Opola.
    • Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczymy na dalszą pracę i rozwój Instytutu.
  3. Jeszcze do jutrzejszego poniedziałku, po wieczornych Mszach świętych - czytać będziemy Wypominki za Zmarłych i za Zmarłych zalecanych odmawiać będziemy dziesiątkę Różańca św. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy.
  4. Dzieci zapraszamy oczywiście w środę najbliższą na g. 17.oo na Mszę świętą śródtygodniową. Niech dzieci budują swoje mocne fundamenty w przyjaźni z Panem Jezusem.
    • Młodzież tym razem zapraszamy na modlitwę dopiero w sobotę na g. 20.oo - o czym w dalszych ogłoszeniach.
  5. W najbliższą sobotę Mszę św wieczorną o g. 18.oo ofiarujemy w int naszych ministrantów i ich rodzin - na podziękowanie za ich piękną całoroczną służbę przy ołtarzu.
    • Najmłodsi ministranci złożą wtedy swoje ministranckie przyrzeczenia.
      • Zapraszamy do udziału w tej małej uroczystości.
  6. Po Mszy św ministranckiej w sobotę wieczorem rozpoczniemy w naszym kościele doroczną całonocną .adorację Najświętszego Sakramentu. przed przyszłoniedzielną uroczystością Chrystusa Króla.
    • Proponujemy następujący porządek nocnej adoracji:
      • g. 19.oo - adoracja zwłaszcza dla Lwowian, Kwiatoniowa, Sadów i Nowego Rożnowa,
      • g. 20.oo - adoracja dla młodzieży,Monstrancja
      • g. 21.oo - prowadzą Czciciele Miłosierdzia Bożego,
      • g. 22.oo - prowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci,
      • g. 23.oo - prowadzi adorację Odnowa w Duchu Świętym,
      • g. 24.oo - prowadzą Mali Rycerze Miłosierdzia Bożego i Rodzina Radia Maryja,
      • g. o1.oo - Róże Ojców oraz Parafianie mieszkający przy Powstańców, Słowackiego, Mickiewicza, Bończyka, Żeromskiego i przy ulicach przyległych,
      • g. o2.oo - Róże Matek 1 - 9 oraz zamieszkujący przy Konstytucji, Chrobrego, Krakowskiej, Niepodległości, Kochanowskiego i jej ulicach poprzecznych,
      • g. o3.oo - Róże Matek 10 - 18 oraz zamieszkujący przy ulicach Dworcowej, Oświęcimskiej, Alejach Śląskich, I Armii, Raciborskiej, Kołłątaja, Sudeckiej, Klasztornej, rejonu młyna i okolic,
      • g. o4.oo - Róże Matek 19 - 27 oraz mieszkający przy Kozielskiej, Ratuszowej, Grunwaldzkiej, Warszawskiej, Moniuszki, Plater, Jana Pawła II, Gdańskiej, Sobieskiego i w tych okolicach,
      • g. o5.oo - prowadzi adorację Straż Honorowa Serca Pana Jezusa.
      • g. o6.15 - zakończenie adoracji: dziękczynne Te Deum i błogosł sakramentalne,
      • g. o6.3o - pierwsza Msza św z uroczystości Chrystusa Króla.
    • Zachęcamy do zaplanowania sobie czasu w noc z soboty na niedzielę, aby przyjść na adoracyjne spotkanie z Chrystusem - może wieczorem, może wczesnym rankiem w niedzielę a może w środku nocy.
    • Adoracja to nasza indywidualna modlitwa, spotkanie z Chrystusem, który przecież obdarza nas swoją łaską na każdy dzień. Na pewno mamy za co Chrystusowi dziękować, mamy Go za co przepraszać i mamy Go o co prosić.
    • Niech Rodzice zadbają także, aby nasza młodzież w swojej adoracji o g. 20.oo w sobotę wzięła udział.
  7. W przyszłą niedzielę - będzie to .Uroczystość Chrystusa Króla. - w naszym kościele:
    • Msze święte w zwyczajnym porządku niedzielnym,Chrystus Król
    • g. 11.oo - uroczysta suma za Parafian ale także: przez wstaw św Cecylii - w int naszych Organistów, naszych młodzieżowych Chórów i naszej Szkoły Muzycznej - na podziękowanie za wszelkie dzieła muzyczne dokonywane w naszej parafialnej i głubczyckiej społeczności, o dalsze błog Boże we wszelkich dobrych poczynaniach.
    • Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na bieżące potrzeby naszej Parafii.
  8. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszym kościele o. Urban, który przy naszym klasztorze Ojców Franciszkanów prowadzi od września Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom. Ojciec Urban będzie nam głosił kazania, a po Mszach św będzie można złożyć ofiarę na wsparcie dziecięcego franciszkańskiego Ośrodka.
  9. Z naszych ogłoszeń innych informujemy, że:
    • nasza Grupa Modlitewna Katolickiej  Odnowy  w  Duchu  Świętym  Wieczernik zaprasza wszystkich na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia w czwartek 22 listopada po wieczornej Mszy Św.
    • na przygotowanie do sakramentu Bierzmowania zapraszamy w tym tygodniu klasy 6-te - na g. 16.3o:
      • grupa I - we wtorek,
      • grupa II - w piątek.
  10. Zapraszamy także dzisiaj do naszych katolickich czasopism.
    • Co dzisiaj w Gościu Niedzielnym ? PODAMY WKRÓTCE.

****************************
Na dzisiejszą niedzielę
i na cały nadchodzący tydzień
- także na naszą modlitwę
na nocnej adoracji z soboty na niedzielę,
o której nie chcemy zapomnieć -
niech nam sam Chrystus błogosławi.
****************************