Przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą ciągu roku:

- Przeżywamy dzisiaj XXVII niedziele zwykła w ciągu roku

- Suma o g. 11.00 w int. Parafian i w intencji Róż Różańcowych, w podziękowaniu za ich codzienną modlitwę w naszej parafii

- o g. 18.00 Nabożeństwo różańcowe

- za ofiary złożone na tacę na potrzeby naszej parafii składamy serdecznie Bóg zapłać

• We Wtorek Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Odpust ku czci św. Franciszka. Msza św. Odpustowa w klasztorze o g. 10.30
  • W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek, piątek  miesiąca. Z tej racji zapraszamy do spowiedzi świętej i Komunii wynagradzającej:

- dzieci zapraszamy do spowiedzi w środę od 16.00 do 16.45

- dla wszystkich parafian spowiedź w czwartek i piątek od g. 17.00

• W środę 05 października zapraszamy dzieci, rodziców i katechetów na Mszę św. szkolną o g. 17.00. W czasie Mszy św. Dzieci pierwszokomunijne otrzymają różance.
  • W piątek  przypada nasza coroczna całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Adoracji – tej bardzo pięknej modlitwy, jaką posiada Kościół, w której doświadczamy bliskości Boga. Proponujemy następujący porządek Adoracji:

g. 8.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy dla wszystkich

g. 9.00 prowadzi Straż Honorowa Serca Pana Jezusa

g. 10.00 prowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci

g. 11.00 prowadzą Czciciele Miłosierdzia Bożego

g. 12.00 zapraszamy na Adorację Emerytów, Rencistów

g. 13.00 prowadzą Siostry Zakonne

g. 14.00 prowadzą Mali Rycerze Jezusa Miłosiernego

g. 15.00 prowadzi Odnowa w Duchu Świętym

g. 16.00 prowadzi Rodzina Radia Maryja

g. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież

g. 17.45 Nabożeństwo Różańcowe i zakończenie Adoracji

Po zakończeniu Adoracji wieczorna Msza św.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XXVIII Niedziele zwykła w ciągu roku

- Suma o g. 11.00 będzie sprawowana w int.  Parafian

- o g. 18.00 Nabożeństwo różańcowe ze zamianą tajemnic dla Róż Ojców, Matek i Dziewcząt

- taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła

- w przyszłą niedzielę będziemy gościli o. Oblata, który wygłosi słowo Boże i będzie rozprowadzał kalendarze na rok  2023

• Zapraszamy do zapisywania intencji Mszy świętych na Rok 2023. Intencje zapisujemy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania
  • Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o g. 17.45, w niedzielę o g. 18.00
  • W sobotę 8 października organizujemy pielgrzymkę do Wambierzyc. Wyjazd o g. 8.00 z przed naszego kościoła. Koszt pielgrzymki 50 zł. Zapisy w Zakrystii.
  • W zakrystii są do nabycia Kalendarze dla Rolników w cenie 35zł i kalendarze diecezjalne w cenie 10 zł.  Ten kalendarz pomyślany jest jako cegiełka na Diecezjalną Fundację Ochrony Życia
  • Parafia w Grobnikach wraz z biurem podróży Santiagotours organizuje pielgrzymkę do Meksyku w dniach od 11 do 21 lutego 2023r. Zapisy w parafii Grobniki.
  • Jak zawsze zachęcamy do lektury czasopism religijnych. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuły: o wizycie kardynała Konrada Krajewskiego na linii frontu i o okropności wojny: „Brakuje łez, brakuje słów”, o sile modlitwy różańcowej: „Zamiast miecza”. Jest także osobny Gość Extra poświęcony Miłosierdziu Bożemu i św. Siostrze Faustynie w cenie 12 zł.