PARAFIA GŁUBCZYCE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW – 30.10. – 06.11.2022 r.
NIEDZIELA, 30 PAŹDZIERNIKA – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
06:30 – Za ++ matki Stanisławę Mazur oraz Rozalię Kudzia, siostrę Marię Gumięga, ojca Jana Mazura oraz ojca Eugeniusza Kudzia
08:30 – Za ++ Marię, Stefanię, Katarzynę i Wojciecha Tarnawskich, Annę i Mariana Tantała i ++ pokrewieństwo
09:45 – Za ++ rodziców Niementowskich, Marię i Albina, męża Stefana brata Zygmunta
11:00 – Suma: Za parafian (po Mszy chrzest święty: Kleczewski i Kocoń)
15:00 – Za + córkę Magdalenę Ogar w 18. rocz. śm.
18:00 - nabożeństwo różańcowe
18:45 – Za ++ rodziców Józefa i Zofię Leśniak oraz ++ teściów Gintera i Reginę Mikołajek oraz ++ braci Jana Leśniak i Jana Mikołajek
PONIEDZIAŁEK, 31 PAŹDZIERNIKA
06:15 – Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i dary Ducha Św. dla Mai z ok. 18. r. urodzin
08:00 – Za + ks. Proboszcza Michała Ślęczka
17:45 – nabożeństwo różańcowe
18:30 – Za ++ rodziców Sabinę i Juliana Borek, brata Jerzego oraz dziadków z obu stron; Marię i Jana Borek oraz Teodorę i Franciszka Kubat
WTOREK, 01 LISTOPADA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
06:30 – Za + syna Mateusza Wróbel, rodziców Irenę i Zbigniewa, pokrewieństwo i d.cz.
08:30 – Za ++ rodziców Malwinę i Juliana Nowosielec, Józefa Piekarz, ciocię Zofię Wieliczko, ++ pokrewieństwo i dziadków z obu stron
09:45 – Za + męża Stanisława Morawskiego ojca Władysława Budnika, Marię, Józefa, Zdzisława i Leszka Morawskich, ++ z pokrewieństwa i d.cz.
11:00 – Za parafian
15:00 – Na cmentarzu przy ulicy Wrocławskiej: nabożeństwo za Zmarłych z modlitwą różańcową i procesją
18:00 – Na cmentarzu przy ulicy Wrocławskiej: nabożeństwo za Zmarłych dla młodzieży.
18:45 – Za + Zbigniewa Kościelskiego 1 r. śm.
ŚRODA, 02 LISTOPADA – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
06:15 – Za ++ rodziców Zofię i Józefa oraz za ++ z rodziny Wesołowskich i Moralewiczów
08:00 – Za ++ Elżbietę Lyga, Jana Wac oraz pokrewieństwo Wac i Lyga
17:00 – Za zmarłych kapłanów i siostry zakonne posługujące w naszej parafii
18:30 – W int wszystkich wiernych zmarłych - szczególnie za zmarłych zalecanych w naszych Wypominkach.
CZWARTEK, 03 LISTOPADA
06:15 – Za + Stanisławę Polek (int. od Doroty i Pawła Wańczyk)
08:00 – Za + ks. Jacka w 42. r. śm.
17:45 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
18:00 – Msza św. w Nowym Rożnowie
18:30 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; za kapłanów
PIĄTEK, 04 LISTOPADA – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA
06:15 – Intencja Straży Honorowej
08:00 – Za + Ewę Pilch w 2. rocznicę śmierci
17:45 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
18:30 – Msza św. w intencjach zbiorowych
SOBOTA, 05 LISTOPADA
06:15 – Za + Stefana Ratuszniak
08:00 – 1. Intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci
2. O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę MB dla Marii Wysockiej z ok. 80 r. urodzin
17:45 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
18:30 – 1. Za + Janinę Maruszczak 2 rocz. śm.
2. Za ++ Zuzannę i Adama Lachowskich
NIEDZIELA, 06 LISTOPADA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
06:30 – Za + Katarzynę Konik w 18. r. śm.
08:30 – Za ++ Tadeusza Kubisa, rodziców Antoniego i Stefanię, siostry Stanisławę, Marię i Zofię, braci Józefa i Mariana, teściów Ludwika i Annę, ich synów Kazimierza i Romana, chrześniaka Krzysztofa i d.cz.
09:45 – Za + Józefa w 17. r. śm., matkę Annę, brata Stanisława i d.cz.
11:00 – Suma: Za parafian (Roczek: Jagoda Kikinder)
15:00 – Za + syna Marcina, Edwarda Faryniak Anielę Guldek z pokr. Zofię, Bolesława, Jana, Dawida Hutyra z pokr.
18:00 - różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach
18:45 – Za + męża Zygmunta Apczyńskiego, za ++ Marię i Stanisława, teściów Władysławę i Mieczysława, rodzeństwo oraz za ++ z rodzin Tulej, Jaworski, Kos i koleżankę Krystynę