PARAFIA GŁUBCZYCE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 12.03.2023 – 19.03.2023 r.
NIEDZIELA, 12 MARCA – III Niedziela Wielkiego Postu
06:30 – Za ++ z rodziny Kosmala i Czarny
08:30 – Za ++ teściów Elżbietę i Józefa Rus, szwagra Henryka, męża Jana Rus, dziadków i krewnych z rodziny
09:45 – Intencja Wspólnoty Miłosierdzia Bożego
11:00 – Suma: 1. W intencji Parafian
2. Do Bożego Miłosierdzia z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błog. dla Leona w 80. r. urodzin oraz w int. całej rodziny
15:00 – Za + matkę, babcię Karolinę Mańkiewicz ojca Hieronima pokrewieństwo Mańkiewicz, Ciuch
17:30 – Zmiana tajemnic różańcowych
18:00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
18:45 – Do Bożej Opatrz. z podz. za otrz. łaski z prośbą o zdrowie Boże błog, dary Ducha Św. dla Franciszka z ok. 13. urodzin
PONIEDZIAŁEK, 13 MARCA
06:15 – Za + Romana Macieląg (od rodziny Sajduk)
08:00 – Za + córkę Bożenę, + męża Jana rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa
18:00 – Do Serca Jezusowego i Matki Bożej z prośbą o zdrowie i Boże błog. w całej rodzinie Szydłowskich i Pryszczewskich
WTOREK, 14 MARCA
06:15 – Za + Janusza Adamowicza (int. od Adriana z rodziną)
08:00 – Za + siostrę Marię Terlecką w 13. r. śm. i jej + męża Tomasza
18:00 – W int. 6. Róży Ojców: z podz. za otrz. łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla wszystkich członków i ich rodzin oraz za ++ z tej Róży
ŚRODA, 15 MARCA
06:15 – Za ++ dziadków Salomeę i Józefa Mach
08:00 – W int. 26. Róży Matek: z podz. za otrz. łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla wszystkich członkiń i ich rodzin oraz za ++ z tej Róży
17:00 – Msza sw. szkolna: Za ++ Helenę I rocz. śm, Antoniego, ich syna Jana Skwarek ++ z pokrew. z obu stron
18:00 – W int. 5. Róży Ojców: z podz. za otrz. łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla wszystkich członków i ich rodzin oraz za ++ z tej Róży
19:45 – Msza św. w int. młodzieży
CZWARTEK, 16 MARCA – Spotkanie rejonowe Bractwa św. Józefa
06:15 – Za + Genowefę Nawacką (int. od Marii i Zdzisława)
08:00 – Za + siotrę Helenę w 20. r. śm. i za ++ z rodziny Tantała
18:00 – 1. Do Bożej Opatrzności z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Karola
2. Za + Ignacego Ziółkowskiego w 6. r. śmierci
PIĄTEK, 17 MARCA
06:15 – Za ++ rodziców Józefę i Józefa Wac z ok. imienin
08:00 – Za ++ teściów Agnieszkę i Jóżefa Polak i za ++ z rodziny
17:00 – Droga Krzyżowa dla dzieci
17:45 – Droga Krzyżowa dla dorosłych
18:30 – Msza św. w intencjach zbiorowych
19:45 – Msza św. dla młodzieży: Za ++ syna Rafałka Ciechanowskiego i Małgorzatę Korbowniczak
SOBOTA, 18 MARCA
06:15 – Za + mamę Józefę z ok. imienin
08:00 – Za + ojca Józefa Mazura oraz dziadka Józefa Wiśniewskiego z ok. imienin
12:30 – chrzest święty: Filip Wachniewski, Milena Skrzyp
18:00 – 1. Za + syna Marcina, Bolesława, Zofię, Jana, Dawida Hutyra z pokr. oraz za + Anielę Guzdek z pokr.
2. Do Bożej Opatrz. i MBNP w 2. r. śm. Jana Gawłowskiego za ++ rodziców z obu stron ++ z pokr
PO MSZY: CZUWANIE KU CZCI. ŚW. JANA PAWŁA II
NIEDZIELA, 19 MARCA – IV Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Laetare (Radości)
06:30 – Za + syna Krzysztofa oraz ++ rodziców i rodzeństwo
08:30 – Za + matkę Stanisławę Mazur, matkę Rozalię Kudzia, siostrę Marię Gumienga ojca Jana Mazur, ojca Eugeniusza Kudzia
09:45 – Za + ojca Józefa z ok. imienin i matkę Annę, brata Stanisława i pokrew. z obu stron
11:00 – Suma: W intencji Parafian (po Mszy chrzest święty: Michał Marko, Leon Leszczyński, Szymon Tomczak)
15:00 – W int. 1. Róży Matek: z podz. za otrz. łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla wszystkich członkiń i ich rodzin oraz za ++ z tej Róży
18:00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
18:45 – W int. Krzysztofa z ok. urodzin o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego