PARAFIA GŁUBCZYCE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW – 04.09. – 11.09.2022 r.
Niedziela, 4 września – XXIII Niedziela zwykła, w naszej Parafii: UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
06:30 – Za + ojca Franciszka w 18. r. śm matkę Adelę Maciejczyk
08:30 – W int. Marii Jamuła z ok. urodz: z podz. za łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków
10:00 – Za + męża i ojca Michała Tkacz, rodziców z obu stron i pokrewieństwo
(po Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Karol Czyż i Wiktoria Szatanik)
11:30 – UROCZYSTA SUMA ODPUSTOWA: Za parafian – z odpustową procesją z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła
15:00 – Za ++ rodziców Fryderykę i Jerzego Dolińskich oraz brata Krzysztofa
(po Mszy św. chrzest: Pola Grudzień)
18:00 - uroczyste nieszpory maryjne
18:45 – Za + ojca Jana Maciaszek w 7. rocz. śm. mamę Helenę, dziadków z obu stron i pokrewieństwo
20:30 – koncert organowy przy świecach
Poniedziałek, 5 września
06:15 – Za + Alfreda Krogel 6 r. śm.
08:00 – Za + ks. Proboszcza Michała Ślęczka
18:30 – 1. Za +Kazimierza Ratuszniak
2. Za ++ rodziców Antoninę i Stefana Reszetnik, za + wujka Tomasza Buzo i babcię Helenę Buzo
Wtorek, 6 września
06:15 – Za ++ rodziców Zofię i Józefa oraz za ++ z rodziny Wesołowskich i Moralewiczów
08:00 – Za ++ Artura i Marię Lyga, + Jana Waca oraz za ++ z pokrewieństwa Wac i Lyga
18:30 – Za + mamę Krystynę Baszak w 14 rocz. śm.
Środa, 7 września
06:15 – Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II prosząc o zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa
08:00 – Intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci
17:00 – Msza św. szkolna – W int. dzieci klas 1-wszych szkoły podstawowej i rodziców (poświęcenie przyborów szkolnych)
18:30 – Za Marka Niebieszczańskiego w 60 r. ur. o Boże błog i opiekę Matki Bożej
Czwartek, 8 września – święto Narodzenia NMP
06:15 – W int. Waldemara o potrzebne łaski, Boże błog. oraz siły w przeciwnościach
08:00 – Za + męża Mariana Skaczyło, jego rodziców, dziadków i pokrewieństwo
18:30 – 1. W int. rodziców oczekujących urodzenia dziecka ze specjalnym błogosławieństwem oraz w int młodych - o święte przygotowanie i podjęcie zadania przekazywania życia.
2. Za ++ Janusza i Zbigniewa Trawińskich
Piątek, 9 września
06:15 – Za + Eugeniusza z ok. urodzin
08:00 – Za ++ rodziców Wandę i Władysława Łuków, Annę Muzykę i d.cz.
18:30 – Intencja zbiorowa
Sobota, 10 września
06:15 – Za + Antoniego Kołodzieja 8 r. śm.
08:00 – Z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i światło Ducha Świętego dla Weroniki Bandura z ok. 18. r. urodzin
12:30 – Chrzest święty: Karolina Szmul, Wojciech Jórków, Urszula Łata
14:00 – Ślub: Jonatan Ferens i Aneta Rak
18:30 – 1. Za ++ rodziców Mariannę i Stanisława Wychowaniec oraz teściów Marię i Michała Filarowskich
2. W int. Weroniki o uwolnienie od nałogu i dar nawrócenia Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
Niedziela, 11 września – XXIV Niedziela zwykła – w naszej parafii DOŻYNKI
06:30 – Za + męża Mirosława Żulewskiego, Teofilę i Władysława oraz brata Dionizego
08:30 – Intencja Wspólnoty Bożego Miłosierdzia
09:45 – Za ++ brata Wiesława i bratową Urszulę Bochnowskich
11:00 – Suma: Za parafian – również jako podziękowanie Bogu za tegoroczne plony
15:00 – Za + męża Franciszka Soda 17 r. śm ++ rodziców
(błogosławieństwo rocznego dziecka: Antonina Tulej)
18:00 - nieszpory ze zmianą tajemnic różańcowych
18:45 – Za + męża, ojca, dziadka Romana Krawiec 7 r. śm. ++ Teofilę Krawiec, Stanisława Mikołajczyka