- Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie świąteczny wystrój kościoła jak i śpiew kolęd podczas liturgii zachowujemy do 2 lutego - czyli Święta Ofiarowania Pańskiego. Od jutra zaczynamy okres zwykły w liturgii

- Msze święte sprawowane w porządku niedzielnym o g. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 15.00, 18.45

- O g. 11.00 Suma w int. Parafian

- O g. 18.00 bardzo serdecznie zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły podstawowej nr 1 w Głubczycach

- Bardzo dziękuję, za ofiary złożone na tacę na potrzeby ogólnodiecezjalne i nasze Seminarium Duchowne w Opolu, jak i za te ofiary, które wpłynęły na konto parafialne w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!!!!

W środę 10 stycznia o g. 17.00 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na Mszę św. szkolną

W środę 10 stycznia po wieczornej Mszy św. Litania do św. Józefa

W czwartek 11 stycznia bardzo serdecznie zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. O g. 17.00 rozpoczniemy prezentacje naszych lokalnych artystów, a o g. 18.00 rozpocznie się koncert. Szczegóły podane są na plakacie. W związku z tym wydarzeniem, aby umożliwić wszystkim parafianom możliwość udziału w koncercie, w tym dniu nie będzie kolędy. Natomiast ze względów organizacyjnych w tym dniu nie będzie także Mszy św. wieczornej. Dlatego bardzo prosimy, aby osoba, która zamówiła intencję na tę Mszę św., skontaktowała się z kancelarią parafialną w celu zmiany terminu Mszy świętej.

W sobotę 13 stycznia zapraszamy na „Męski różaniec” o g. 6.15 Msza święta, konferencja i różaniec pod figurę Matki Bożej koło Ratusza

W sobotę 13 stycznia zapraszamy nasze grupy parafialne na spotkanie opłatkowe na g. 10.30 do Restauracji Atmosfera

W sobotę 13 stycznia o g. 17.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych chcących ochrzcić w najbliższym czasie swoje dziecko

W sobotę 13 stycznia o g. 17.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. W czasie Adoracji jest możliwość skorzystania ze Spowiedzi świętej.

W sobotę 13 stycznia po wieczornej Mszy św. Nowenna do MBNP

14.01.2024 II Niedziela Zwykła

- Msze święte będą sprawowane o g. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.45

- O 16.00 zapraszamy rodziny naszej parafii na „Rodzinne kolędowanie”. Każdy będzie mógł zaśpiewać, bądź zagrać kolędę Dzieciątku indywidualnie, bądź z rodziną. Serdecznie zapraszamy!

- O g. 17.30 zmiana tajemnic różańcowych

- O g. 18.00 Nieszpory kolędowe

- Taca będzie przeznaczona na potrzeby związane z ogrzewaniem naszego kościoła

Bardzo serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie się w Orszaku Trzech Króli. Było to piękne świadectwo naszej wiary. Dziękuję osobom, które wcieliły się w postacie Trzech Króli. Dziękuje Pani Marii Farsiewicz i Panu Mieczysławowi Zającowi za pomoc w organizacji powitania Orszaku

Trwają Odwiedziny Duszpasterskie. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od g. 15.00, w sobotę i niedzielę od g. 14.00. Ofiary kolędowe będzie można złożyć w kościele Ojców Franciszkanów lub w kościele parafialnym do skarbony bądź na tacę. Kolęda potrwa do 25 stycznia 2024r. Osoby, które z różnych względów nie mogą, bądź nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie mogą zapisać się na tzw. „kolędę dodatkową”. Mogą to uczynić w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Za wszelkie ofiary kolędowe dla Parafii, albo Ojców Franciszkanów składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.