1. W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele:
    • Msze święte w zwyczajnym porządku niedzielnym,
      • g. 18.oo – nabożeństwo do Najśw Serca Pana Jezusa ze zmianą tajemnic dla Róż Ojców, Matek i Dziewcząt.
    • za ofiary złożone dzisiaj na tacę na potrzeby remontowe w naszej Parafii składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
    • W dzisiejszą niedzielę gości w naszym kościele z kazaniami o. Urban z naszego klasztoru franciszkańskiego a po Mszach św można dzisiaj złożyć ofiarę na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom.
  2. Naszych młodych zapraszamy także w tym tygodniu:
    • dzieci na Mszę św - w środę, na g. 17.oo,
    • młodzież - w piątek, na g. 20.oo, na młodzieżową modlitwę.
      • Zachęcamy i dzieci i młodzież do podjęcia tych spotkań z Chrystusem..
  3. W najbliższy czwartek, o g. 18.45 odprawimy Mszę św w Nowym Rożnowie.
    • Zapraszamy tamtejszych naszych Parafian do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę w naszym kościele:
    • Msze święte w zwyczajnym porządku niedzielnym,
      • g. 9.45 - Msza św o błog Boże dla rocznych dzieci,
      • g. 18.oo – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
      • po sumie w przyszłą niedzielę poświęcimy pojazdy mechaniczne przed wakacyjnymi wyjazdami.
    • taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Opolu.
    • W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszym kościele ksiądz Rektor naszego Seminarium Duchownego w Opolu. Ksiądz Rektor będzie nam głosił na Mszach św kazania ale nade wszystko będzie chciał wyrazić wdzięczność za ofiary, które regularnie składamy i przekazujemy dla naszego opolskiego Seminarium Duchownego, aby mogli się tam przygotowywać do kapłańskiego posługiwania młodzi ludzie, odczuwający w sobie Chrystusowe powołanie do tej świętej służby w Bożym Kościele.
  5. Z naszych ogłoszeń innych informujemy, że:
    • Nasza Grupa Modlitewna Katolickiej Odnowy w Duchu Św. WIECZERNIK zaprasza swoich członków, sympatyków i tych, którzy się wahają na Mszę Św. w czwartek 14 czerwca na godz. 19.15.
    • Jasna Góra zaprasza na Narodową pielgrzymkę mężczyzn w sobotę 23 czerwca. Będzie to Męskie Oblężenie Jasnej Góry pod hasłem «Tu jesteśmy naprawdę wolni». Program spotkania na afiszu w przedsionku naszego kościoła.
  6. Zapraszamy oczywiście do naszych czasopism.
    • Co dzisiaj w Gościu Niedzielnym?
      • ¢ Szaleni jak Jezus - świętym entuzjazmem - to wokół dzisiejszej Ewangelii;
      • ¢ Jugendamt w Austrii i w Niemczech zagrożeniem dla rodziny;
      • ¢ kultura dla wszystkich - rozmowa z ministrem Glińskim;
      • ¢ Litwa, Łotwa i Estonia czekają na wrześniową wizytę Papieża Franciszka;
      • ¢ kard Hlond i jego obrona Żydów;
      • ¢ dywany dla Jezusa - to o Bożym Ciele w Spycimierzu koło Łodzi;
      • ¢ wolność sumienia - nowa ustawa w przygotowaniu;
      • ¢ mama w pracy - jak łączyć te obowiązki w dzisiejszych czasach;
      • ¢ Irlandia krajem misyjnym - wniosek po ostatnim referendum na temat losu nienarodzonych - i o coraz silniejszej presji i propagandzie skierowanej na Polskę;
      • ¢ Luter nie kontrolował Reformacji - wywiad, który warto przeczytać;
      • ¢ Salvador Dali i jego droga duchowa pełna tęsknoty za katolickim niebem;
      • ¢ w reportażu odnowiony Stadion Śląski w Chorzowie;
      • ¢ a wśród felietonistów dzisiaj Marek Jurek o brukselskim budżecie, Kucharczak o polskiej wyspie na mapie Europy, a Kowalczyk o tym, jaka - na szczęście - jest Polska. ¢

************
Na dzisiejszą niedzielę
i na cały kolejny tydzień